Kariéra bez hranícNáš tím

Fakty o portáli Kariéra Bez Hraníc.sk:

 • Prvý krát bol spustený v marci 2007. Pri jeho začiatkoch stálo niekoľko Slovákov vo Veľkej Británii a v USA. Portál sa narodil s menom Kariéra Za Hranicami.sk, ale po čase prišiel na to, že ho lepšie vystihuje jeho nový názov: Kariéra Bez Hraníc.sk.
   
 • Kariérny portál ponúka skutočne všetko: nie len fakty, informácie a tipy pre rozvoj kariéry, ale najmä pracovné príležitosti ako na Slovensku, tak aj rôzne v zahraničí. Ide o kvalifikované pozície.
   
 • Od svojich začiatkov si udržiaval skvelú pozíciu v online návštevnosti. Celý rok 2008 a 2009 sa tešil približne 10 000 návštevám mesačne. Užívatelia prichádzajú z rôznych kútov sveta. Konkrétne v mesiaci máj 2009 to bolo 56 krajín sveta, a 480 miest. Rebríček krajín začina Slovenskou republikou, Českou republikou, Veľkou Britániou, Rakúskom, Írskom...pokračuje ďalšími európskymi krajinami, USA, Kanada, India, Blízky východ, Australázia, Afrika, Južná Amerika.
   
 • V druhej polovici roka 2009, a v roku 2010 chce byť portál čítaný 15 000 návštevníkmi mesačne.
   
 • Na portáli sa mesačne registruje približne 100 až 200 nových užívateľov s profilom, v ktorom si môžu pridať svoj životopis a vyhľadávať kontakty. Naše mesačné newslettere odoberá približne 10 000 príjemcov.
   
 • V máji, júni a júli roka 2009 prešiel portál novým technickým upgradom, ktorého výsledkom je krajší dizajn, rýchlejšie používanie, jednoduchšia navigácia a maximálna bezpečnosť.
   
 • Partnerské portály, ktoré boli v minulosti súčasťou Kariéra Bez Hraníc.sk, sú teraz samostatne odčlenené: www.mojbiznis.sk, www.hrmanagement.sk a www.slovenskocalling.sk.

Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o.
E-mail: stanka.svecova@gmail.com, Skype: karierazahranicami
2007 © Yeminee, s.r.o.

webdesign © bart.sk

EPICORFinalne_logo_accenture.jpgLogo.gifLogo_Proactive_HR.jpgNEWlogo.jpglogo2.jpglogo_big.jpgeducation_text_-_zmena_loga.jpgtarget.jpgAIESEC_logo_modrenabielom.jpg