Kariéra bez hranícTelekurzy

Vzdelávajte sa z pohodlia vlastnej izby, v skupine aktívnych ľudí, a takmer zadarmo.

Základy efektívnej komunikácie na trhu práce

Tento hodinový kurz vám jasne vysvetlí, akým spôsobom komunikovať s agentúrami, potenciálnymi zamestnávateľmi a kontaktmi, ktoré vám v práci-hľadaní môžu pomôcť. Je to práve komunikácia (a nesprávne mýty ohľadne nej), v čom robí väčšina kandidátov chybu a potom dlhé týždne premýšľajú, prečo ešte nezískali pozvanie na pohovor. Tento kurz vám dodá sebadôveru na zdvihnutie telefónu a skončenie pasívneho čakania na odpovede emailom.

Praktická príprava na pohovory

Tento hodinový kurz vám pomôže prakticky sa pripraviť na buď už dohodnuté alebo očakávané pohovory. Zjednoduší vašu osobnú prípravu, pomôže vyriešiť záludné otázky, a poskytne spätnú väzbu v tých oblastiach, ktoré sú pre vás dôležité. V skupine prebehne aj otvorená diskusia a výmena skúseností. Objasníme si aj konkrétne kroky, ktoré urobiť po každom pohovore. A vymeníme aj pohľady na užitočnosť tých neúspešných, a čo si z nich odniesť.

Prvé tri mesiace v novej práci - prečo sú dôležité a ako ich správne stráviť

Apríl 2012: Počas jednej hodiny sa pozrieme na to, čo sa deje a často stáva počas prvých troch mesiacov na novom poste. Čo z toho je chcené, a čo neočakávané až nechcené. Ako oddeliť nepodstatné od podstatného, a ako využiť týchto 90 dní na to, aby ste sa zaľúbili do svojho nového zamestnávateľa (alebo šéfa, ale nie doslova), a oni do vás. Čo je podstatné si všímať, a ako prioritizovať v tomto dôležitom čase (v ktorom si väčšina novoprijatých urobí názor na to, či v organizácii ostane dlhšie ako rok alebo nie). Plus skutočné skúsenosti reálnych ľudí v skupine, a otvorená diskusia.

Online veľtrh práce

Nájdi si prácu, alebo len spoznaj potenciálnych zamestnávateľov. Kam treba ísť? Nikam! Zapni počítač a ideš na vec. Žiadne cestovanie v tejto zime, v teplúčku pod perinou absolvuj svoj pohovor. 21-23. február 2012!


Príležitosti pre mňa


Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o.
E-mail: stanka.svecova@gmail.com, Skype: karierazahranicami
2007 © Yeminee, s.r.o.

webdesign © bart.sk

EPICORFinalne_logo_accenture.jpgLogo.gifLogo_Proactive_HR.jpgNEWlogo.jpglogo2.jpglogo_big.jpgeducation_text_-_zmena_loga.jpgtarget.jpgAIESEC_logo_modrenabielom.jpg