Kariéra bez hranícO teste MAPP

Kariérny test MAPP vám dodá obsiahly prehľad vašej osobnosti - vašich preferencií, silných a slabých stránok, a zoznam pozícií, na ktoré sa najlepšie hodíte. Kariérny test MAPP je neodmysliteľnou súčasťou každého kariérneho rozhodovania, lebo vám pripomenie, čo mate hľadať, a čomu sa vyhýbať.

Založený na rokoch úspešného rozvíjania, MAPP je online hodnotiaci dotazník, ktorého výsledky vám ponúknu radu a motiváciu nasledovať tú správnu kariéru alebo vzdelanie. Viac než 4,5 miliónov ľudí už v minulosti vyskúšalo MAPP, medzi nimi tí, ktorí prácu hľadajú, ale taktiež firmy ako časť svojho náborového procesu, školy ako súčasť ich poradenstva pre študentov a kariérni kouči pre svojich klientov.

Test obsahuje 71 sád troj-výrokov. V každej sade si musíte vybrať jeden výrok, s ktorým súhlasíte najviac, a výrok, s ktorým súhlasíte najmenej. Tretí ostane prázdny. Celý proces bude trvať maximálne 20 minút. Vieme, že niekedy bude ťažké vybrať si z výrokov (súhlasím najviac, súhlasím najmenej), avšak rozhodnúť sa musíte. Zaznačte odpovede tak, aby čo najlepšie zodpovedali vašim preferenciám vo väčšine životných situácií.


Čo získavam testom

Choďte na test

Cena a platba

Referencie

Príležitosti pre mňa


Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o.
E-mail: stanka.svecova@gmail.com, Skype: karierazahranicami
2007 © Yeminee, s.r.o.

webdesign © bart.sk

EPICORFinalne_logo_accenture.jpgLogo.gifLogo_Proactive_HR.jpgNEWlogo.jpglogo2.jpglogo_big.jpgeducation_text_-_zmena_loga.jpgtarget.jpgAIESEC_logo_modrenabielom.jpg