Kariéra bez hranícMenu

Menu - naša ponuka koučov:

Stanka Švecová

OK.JPG9 rokov biznis a HR skúseností. 7 rokov špecializovaného štúdia personalistiky, koučingu a rozvoja organizácií (na Slovensku, v UK a USA). Baví ju práca s každým klientom-človekom, ktorý chce (sám a dobrovoľne na sebe pracovať), a taktiež s každým klientom-organizáciou, ktorá hľadá zlepšenia a je ochotná sa meniť. Žila a pracovala na: Slovensku, v Nemecku, Indii, Veľkej Británii a USA. Venuje sa aj písaniu a odbornej tvorbe, a príležitostným príspevkom na konferenciách. Tvrdí, že ak je práca našou zábavou, máme celú život dovolenku (a dokonca platenú)...Nedá dopustiť na: deti, hudbu, more, šport, cestovanie a prírodu.

 
Aneta Peromingo

Aneta_Peromingo_zmensena_verzia.jpg

Špecializuje sa na ľudí s medzinárodnou skúsenosťou. Tých, čo odchádzajú do zahraničia skúsiť si niečo nové a zostávajú tam alebo sa vracajú naspäť domov. Jej tréningu v koučingu predchádzalo štúdium psychológie, výcvik v psychoterapii a 6 rokov pracovných skúsenosti v oblasti kariérového poradenstva a medzinárodnej spolupráce. Túto kombináciu ešte dopĺňa osobná skúsenosť s migráciou zo Slovenska, takže Aneta sa v kariérnom koučingu pre expatriatov, migrantov a navrátilcov vyslovene našla.

 
Zuzana Mesárošová CPCC

ZM_9602.JPGVyštudovala ekonómiu a 14 rokov pôsobila v oblasti public relations. Je spolumajiteľkou na Slovensku najúspešnejšej poradenskej spoločnosti v oblasti PR a komunikácie Seeseme. Postupne sa od externej komunikácie dostala k tomu, čo ju dnes baví a napĺňa - k práci s ľuďmi, pre ľudí, k rozvoju ľudského potenciálu. Je skúsený tréner a špecializuje  sa na tréningy v oblasti internej komunikácie, tímovej práce a komunikačných zručností.  Za jeden z najlepších spôsobov rozvoja však považuje práve koučing, vďaka ktorému našla „prácu svojho života“.

Peter Benko

Dlhoročný kouč, špecializovaný na sektory ako informačné technológie a predaj. Vo svojej 15 ročnej praxi videl množstvo ľudí nepracovať na sebe, a to je preňho dostatočný postrah, ako nechce skončiť. Tým, ktorí chcú pracovať na svojich cieľoch a samom sebe, pomáha svojím pohľadom personalistu, vzdelávacieho špecialistu, trénera a kouča. Má rád lyžovanie, aktívne dovolenky a debaty s priateľmi. Jeho motto spočíva v tom, že "sedliacky rozum ešte nikdy nesklamal". 

Príležitosti pre mňa


Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o.
E-mail: stanka.svecova@gmail.com, Skype: karierazahranicami
2007 © Yeminee, s.r.o.

webdesign © bart.sk

EPICORFinalne_logo_accenture.jpgLogo.gifLogo_Proactive_HR.jpgNEWlogo.jpglogo2.jpglogo_big.jpgeducation_text_-_zmena_loga.jpgtarget.jpgAIESEC_logo_modrenabielom.jpg