Kariéra bez hranícNaj Eknižky

Naše najobľúbenejšie a najodporúčanejšie e-knižky:

Assessment Centrum - Čo to je a ako na to

Obľúbená (a čerstvo aktualizovaná: Dec 2014) e-knižka odhaľujúca mystifikovanú tému Assessment Centier. Jediná ľahko dostupná publikácia s praktickými cvičeniami a príkladmi z praxe. Odporúčania, ako sa pripraviť. Praktická pomôcka pre prípravné dni pred vašim AC. Cena pre registrovaného užívateľa 11 EUR. Štandarná cena 15 EUR.

Wall Street očami slovenského obchodníka

Skutočný príbeh Slováka-obchodníka na Wall Street sa odvíja rovno pred vami. Dostanete sa priamo do zákulisia obchodníckych firiema na Wall Street. Naučíte sa základy trhu a spoznáte reálnu chuť života obchodovania. Príbeh je fascinujúci nie len pre tých, ktorí sa chcú naučiť o financiách, svetových trhoch a Amerike, ale pre všetkých, ktorí sa radi nechajú inšpirovať Slovákom so vzácnymi skúsenosťami, cieľavedomosťou a pracovitosťou. Bonus - písané zážitkovým, často vtipným štýlom. Cena pre registrovaných užívateľov 15 EUR. Štandardná cena 18 EUR.

 
Z HR profesionála na konzultanta

Pre tých, ktorí sa rozhodujú do sveta ľudských zdrojov vkročiť. A pre tých, ktorí z neho chcú odísť a zvažujú poradenstvo. A pre ostatných, ktorí sa chcú dozvedieť, čo majú tieto dva svety spoločné a odlišné. 

Eknižka o úspešných pohovoroch!

Praktická e-knižka plná situácií zo života, prípadových štúdií a odporúčaní z praxe personalistov, koučov a odborníkov, ktorí spolu prešli stovkami pohovorov na jednej alebo druhej strane. Jediná publikácia, ktorú potrebujete mať v rukách pred svojimi pohovormi. Cena pre registrovaného užívateľa 15 EUR.

 

Príležitosti pre mňa


Kariéra Bez Hraníc, spol. Yeminee s. r.o.
E-mail: stanka.svecova@gmail.com, Skype: karierazahranicami
2007 © Yeminee, s.r.o.

webdesign © bart.sk

EPICORFinalne_logo_accenture.jpgLogo.gifLogo_Proactive_HR.jpgNEWlogo.jpglogo2.jpglogo_big.jpgeducation_text_-_zmena_loga.jpgtarget.jpgAIESEC_logo_modrenabielom.jpg